kavka.colortap@seznam.cz +420 603 349 791

Renovace a výroba dveří a zárubní Jihlava

Jihlava - renovace dveří, renovace zárubní, nové dveře na míru, obložkové zárubně, obklad kovové zárubně

Naše služby v Jihlavě:

Úprava, oprava,obnova dveří a zárubní,výroba,prodej,dodávka,montaž interierovych dveří a zárubní Jihlava

 • Kvalita potahových fólií - naše plastová fólie je opatřena transparentní ochrannou vrstvou, vyznačující se vysokou odolností proti opotřebení,srovnatelná s povrchem CPL.
  Oproti tomu levné dveře a zárubně z obchodních domů jsou potaženy pouze papírovou fólií.
 • Snadná oprava - v případě náhodného mechanického poškození (např. při stěhování) lze bez problémů a v krátké době opravit poškozenou část Vašich dveří a zárubní.
  Oproti tomu u kupovaných dveří a zárubní to jde jen obtížně.
 • Renovace dveří a výroba dveří a zárubní od nás je levnější než pořízení nových dveří a zárubní ze specializovaných prodejen. Naše dodací lhůty jsou poloviční.
 • Obklad kovové zárubně - snadno, bez bourání a nepořádku Vám upravíme jakékoliv kovové zárubně.           Oproti tomu je ještě mnoho firem, které Vás budou přesvědčovat o opaku.Je pro ně jednodušší bourat a potom osadit do otvoru vyrobenou obložku.Vám zbyde velký nepořádek a výdaje navíc.  
 • Naše nové dveře fóliované na míru vždy dobře sedí ve stávající kovové zárubni. Naše dveře jsou odzkoušeny předem v surovém stavu, až poté upraveny dle přání zákazníka.
  Oproti tomu koupené nové dveře z velké části nesedí ve stávající kovové zárubni. Dveře se musí upravovat, a tím dojde k poškození povrchové úpravy.
 • Nemusíte chodit do specializovaných prodejen a zdlouhavě vybírat typ dveří a zárubní.
  Přijedeme až k Vám domů. Bezplatně a nezávazně Vám poskytneme veškeré informace včetně katalogů a vzorků. Na místě Vám vytvoříme cenovou kalkulaci.
 • V případě, že si i přesto nevyberete z naší široké nabídky, jsme připraveni Vám vyjít vstříc a připravit dveře a zárubně dle Vašeho přání.