kavka.colortap@seznam.cz +420 603 349 791

Nové dveře fóliované

Nové dveře na míru fóliované

Pojmem nové dveře na míru rozumíme výrobu interiérových foliovaných dveří pro Vaši stávající a konkrétní zárubeň. Velké procento zárubní je usazeno křivě a nové dveře standardních rozměrů do nich nelze umístit. Proto jsou nové dveře na míru upravovány a teprve poté zpracovány podle Vašeho přání a výběru modelu dveří. V praxi to znamená že osadíme a vyzkoušíme nové dveře přímo u zákazníka v surovém stavu, popřípadě je upravíme (zkrácení, ubrání v polodrážce, přidání atd.) a následně zpracujeme (vyřezání otvoru pro sklo, potáhnutí fólie, nastřelení zasklívacích a okrasných lišt atd.)

Nové dveře poté, co se přivezou k zákazníkovi, jdou bez problémů zavřít. Tyto nové dveře na míru jsou v kombinaci renovace stávajících zárubní nejlepší volbou bez jakéhokoli stavebního zásahu. Připadně je možné kombinovat s obkladem kovové zárubně.

Ceny od 4500,-

Dveře nové fóliované

Jsou téměř totožné s dveřmi vyrobenými na míru, ovšem nejsou nijak upravovány a mají standardní rozměry. Tyto nové dveře nejsou vhodné do stávajících zárubní a dodáváme je pouze k zárubním obložkovým.

Pro nové dveře lze použít všechny typy dveří, které nabízíme pro renovaci. V případě, že si i přesto nevyberete, jsme připraveni Vám vyjít vstříc a připravit dveře dle Vašeho přání.

Ceny od 4500,-

Nové dveře - základní typy:

Fotogalerie